O nás

Prečo vznikla stránka Vzorky produktov

Uľahčiť rozhodovanie

Určite nie som sama, ktorá prišla do obchodu a zvažovala, či si daný produkt kúpi, či jej bude chutiť alebo sedieť na pokožke. Kúpiť - nekúpiť, predsa veľakrát kupujeme doslova mačku vo vreci s krásnym pozláteným obalom.

Možnosť produkt vyskúšať

Myslím, že každý z nás má právo si produkt pred jeho kúpou riadne vyskúšať a zhodnotiť, či ísť do kúpy veľkého balenia. Mnohé firmy ponúkajú vzorky zadarmo a mnohé za poplatok. Momentálne sú v ponuke vzorky za poplatok, avšak nebránime sa spolupráci, kde budeme dávať aj vzorky zdarma k objednávkam.

Veľký výber

Skúšali ste si už niekedy vypýtať vzorku v drogérii alebo v potravinách? V potravinách ma to nenapadlo a v drogérii som sa stretla s tým, že vzorky nemávajú. Raz v jednej drogérii mi vedela pani predavačka dať jednu vzorku make-upu, ktorý ani nesedel mojej farbe pleti. Preto chcem urobiť všetko preto, aby ste mali možnosť poskúšať, čo najviac produktov a uľahčiť si rozhodovanie. 

Ušetriť peniaze

Vedzte, že kúpou vzorky ušetríte omnoho viac peňazí, než by ste mali kupovať veľké balenie. Potom ako zistíte, že nie je produkt vhodný, tak ho vyhodíte. Koľko ste už takto vyhodili produktov? Určite to nebolo málo. 


Kto je za projektom Vzorky produktov

 

 

Volám sa Dana Chrenová (Kocsisová) a mám 12r. skúseností so správou e-shopov a ich manažovaním. Projekt som vymyslela v roku 2020 a odvtedy sa snažím všemožne ho spustiť a teraz môžete vidieť, že sa mi to aj podarilo.

Moja práca je moje hobby a vedela som, že raz pustím aj svoj vlastný e-shop.

Som bežná žena, ktorá má muža, andulky a niekoľko pavúkov v byte, s ktorými mám dohodu, že ma nebudú strašiť a robiť zle. Zatiaľ moje požiadavky o spolunažívaní spĺňajú, tak si tu tak žijeme, ako jedna veľká zvieracia rodinka.

Rada varím, cestujem, chodím na túry, spievam v aute a korčuľujem. Patrím k tej väčšine žien, ktoré milujú teplo, slnko, leto a zimu trávim najradšej v teplúčku s upečeným koláčikom a čajom v ruke.

Od roku 2019 mám blog ekolife.store, v ktorom recenzujem prírodné produkty, píšem recepty, ktoré zvyknem doma robievať a je tam aj zopár zaujímavostí z môjho pobytu na Novom Zélande.

Verím, že sa vám bude tento obchod plný vzoriek a iných produktov páčiť rovnako ako mne. Budem sa snažiť, aby bola vždy ponuka dostatočne veľká a vy si tak budete môcť skúšať produkty od výmyslu sveta.


Náš tím

DANKA JANKA NENA & FIFO

Vedúca webu a nákupu

Vedúca objednávok a komunikácie

Spoločníci, zabávači, alarm