Kokosová pasta Signal

Začiatok roka 2020 bol obohatený novými prírodnými zubnými pastami Signal pod kolekciou Nature Elements. Signal navrhol kokosovú zubnú pastu, pastu s čierným uhlím, bylinkovú a videla som aj klinčekovú.

Nie sú to však jediné prírodné pasty s ktorými sú na trhu. Majú aj rad pre deti s jahodovou a mentolovou príchuťou a kolekciu BIO natural.

Ja som sa nechala zlákať na odporúčanie jednej influencerky a zadovážila si kokosovú bieliacu pastu. Pijem čierny čaj a zafarbuje mi zuby, takže vybielenie len kokosovým olejom je málo.

Pasta okrem výťažku z kokosu obsahuje zinok a až 92% podiel prírodných zložiek.

Chuťovo bola pasta celkom dobrá jemne kokosová. Po pravidelnom používaní mi naozaj pasta vybielila zuby. Výsledok bol vidieť už po týždni. Pri čistení zubov som však mávala taký zvláštny povlak na zuboch a aj podnebí úst. Akoby som si preplachovala ústa práškom a nie vodou. Aj dlhšie potom zanechal takú stopu a žiadna svieža chuť v ústach.

Keď porovnám prírodnú pastu Himalaya so Signal, tak Himalaya je omnoho lepšia. Po čistení sú zuby kĺzavé, mám svieži dych ešte dlho po umytí. Kokosová Signal sa na toto nechytá. Sama sebe kladiem otázku, či si ju ešte kúpim, len aby mi vybielila zuby alebo kašlem na to.

  • Cena: 1,99€
  • Objem: 75 ml

Autor: Dana Kocsisová