Šampón Biely céder Natura Siberica

Ak milujete pekné obaly a necháte sa nimi nalákať, tak vitajte v klube. Ruská kozmetika Natura Siberica vie ako na mňa. Proste obal predáva a ja som neraz darovala práve produkty tejto značky.

Prvýkrát som sa so značkou stretla v Yeme a vtedy som ju začala lepšie spoznávať. Zároveň prvýkrát som sa zoznámila s bielym cédrom, o ktorom som nemala ani poňatia:

Biely céder je mohutný ihličnatý strom a oriešky z neho obsahujú veľa vitamínov a bielkovín. Šťava z cédru sa využíva v medicíne.

Sama značka píše, že céder obsahuje vitamíny, aminokyseliny a mikro prvky zásadné pre silné a zdravé vlasy.  Ľan, ktorý je bohatý na vitamíny A, B, E a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú hydratovať vlasy od korienkov až ku končekom. Hydrolyzovaný keratín lieči vlasovú štruktúru, napomáha udržiavať požadovaný objem.

Prírodný šampón, dodá objem aj tým najjemnejším vlasom. Odporúčam každej, ktorá chce mať krásne nadýchanú hrivu, aby pri šampónovaní si jemne premasírovala pokožku a potom takú minútku počkala a až potom zmyla šampón. Pokožka hlavy bude príjemne hydratovaná.

Keď kupujem šampón, tak k nemu aj kondicionér a inak to nebolo ani v tomto prípade. Kondicionér vôbec nezaťaží vlas a ľahko sa po použití rozčesáva.

Kvalita zloženia z Codecheck TU

  • Kúpila som ho v Yeme v BA a môžete si ho kúpiť aj priamo na stránke značky TU
  • Objem: 400 ml
  • Cena: 5,53 €