Výživný šampón a reparačný kondicionér HASK

Keď som kupovala tieto prípravky, tak som sa veľmi ponáhľala a vlastne som ich schmatla z police, kde sú prírodné produkty a šla spokojne preč. Všimla som si len v nadpisoch argánový a kokosový olej a, že sú bez parabénov. Myslíte si, že som trafila?

Produkty americkej značky Hask, môžete kúpiť už aj u nás a za fakt dobré ceny. Značka sa pýši kvalitnými ingredienciami z celého sveta, ktoré sú použité v ich produktoch. Majú krásne kolekcie a veľký výber, takže každý si vyberie.

Dnes je deň, kedy som dopoužívala oba produkty a môžem s kľudným svedomím napísať moje skúsenosti s nimi. Ešte predtým, ale napíšem, že mám jemnučké vlasy, suchú a veľmi citlivú pokožku hlavy a lupiny. 

sampon hask

Výživný šampón s kokosovým olejom monoi

Tento šampón je obohatený o zmäkčujúci monoi olej, zmes tahitských gardénií a kokosového oleja, hydratuje a posilňuje, jemne čistí a zanecháva osviežené a oživené vlasy. Tak píše výrobca a naviac spomína, že je na všetky typy vlasov.  Neobsahuje sulfáty, parabény a umelé farbivá.

Moje vlasy boli po použití šampónu spľasnuté a dosť zaťažené. Neviem, ktorá presne to bola zložka, ktorá to spôsobila, ale na jemné vlasy tento šampón určite určený nie je. Skúsila som ho bez použitia kondicionéra, aj s kondicionérom a nie, nič nezabralo. Naviac pokožka ma svrbela, keď sa mi sušili vlasy, akoby bola podráždená. Tento konkrétne šampón si už nekúpim a budem musieť vyskúšať iný z inej kolekcie. Proste som sa netrafila.

Šampón krásne vonia po kokose a textúra toho šampónu je jemná a bielej perleťovej farby. 

Rovno vám dávam aj info o kvalite zloženia zo stránky CODECHECK TU

 kondicioner hask

Reparačný kondicionér s argánovým olejom z Maroka

Tento kondicionér je naplnený hydratačným argánovým olejom, preniká do vlasu, jemne zmäkčuje a rozčesáva a zároveň chráni pred poškodením a štiepením vlasov. Tak výrobca vraví.

Tento kondicionér mi veľmi sadol, fakt krásne vyživý vlas, uhladí neposlušné končeky vlasov a bol príjemný aj na pokožku. Vlasy sa po ňom krásne lesknú, boli uhladené a pritom mali objem. Stačilo počkať 1-2 minúty a spláchnuť vodou. 

Kondicionér má krémovú jemnú konzistenciu, vďaka ktorej sa veľmi ľahko aplikoval do vlasov. Má krásnu exotickú vôňu.

Tento kondicionér si určite ešte kúpim, pretože bol fakt veľmi dobrý.

Pridávam informáciu o kvalite zloženia zo stránky CODECHECK TU

Tieto produkty som si nevyberala cielene na lupiny, takže, preto som ani nespomínala či sa mi prestali po nich robiť alebo ich výskyt bol miernejší. Od kondicionéru som mala očakávanie, aby boli vlasy zdravšie, krajšie, a to aj splnil.

  • Produkty som kúpila v obchodnom reťazci Countdown a ich originál stránka so všetkými produktami je TU
  • Objem šampónu: 355 ml
  • Objem kondicionéra: 355 ml
  • Cena za šampón:  14 NZD
  • Cena za kondicionér: 14 NZD

Autor: Dana Kocsisová