Spring Jasmine Shanghai Tang

Kvetinová dámska vôňa z jazmínu

1,70 € / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10W-07
Spring Jasmine Shanghai Tang

Podrobný popis

Spring Jasmine od Shanghai Tang je kvetinová vôňa pre ženy. Spring Jasmine bola uvedená na trh v roku 2014. Nosom tejto vône je Carlos Benaim. Vrchná nota je bambus; stredné tóny sú jazmín a kvety; základnou notou je Olibanum.

Hlavné tóny: bambus, jazmín, kvetinové tóny, Olibanum (kadidlo)

Nová kolekcia vôní Shanghai Tang obsahuje 8 edícií, z toho 5 pre ženy a 3 pre mužov. Kolekcia bola vytvorená ako voňavá cesta z Európy do Číny a bola pomenovaná po Hodvábnej ceste, lukratívnom čínskom obchode s hodvábom, dlhej 4000 míľ. Hodvábna cesta bola zahájená počas dynastie Han (206 pred Kristom - 220 po Kr.). Kolekcia bola inšpirovaná bohatými látkami, dekorom, živými farbami a tajomstvom Hodvábnej cesty, ktoré do každej z ôsmich edícií prepletal parfumér Carlos Benaim. Touto kolekciou sa mu podarilo oživiť vône starých karaván, ktoré vozili čínske poklady do západného sveta. Zbierka rešpektuje bohatstvo čínskej kultúry vo viacerých aspektoch a ponúka mystické obsahy jedinečných kompozícií.

Skladby vytvorené Carlosom Benaimom pre Shanghai Tang sprostredkúvajú jeho vzrušujúci zážitok z úžasných ciest po Číne. Pre každú z vôní použil charakteristické suroviny, odrážajúce luxus a pôvab starých čínskych krajčírskych zručností. Vytvoril 8 kompozícií pre 8 vôní kolekcie, keďže číslo 8 je v čínskej kultúre považované za šťastné číslo. Osmička je symbolom rovnováhy, prosperity, dobrého znamenia, prísľubu šťastia sfarbeného do aury nekonečna. Na Západe je číslo osem tiež silným symbolom, ktorý, ak je zobrazený horizontálne, označuje nekonečno.

Flakóny a vonkajší kartón majú čínsky symbol SHÒU označujúci dlhovekosť. Dlhovekosť je považovaná za jedno z piatich požehnaní spolu s bohatstvom, zdravím, láskou a cnosťami. Týchto päť požehnaní tradične predstavuje päť najdôležitejších čínskych životných cieľov.

Kategória: Dámske parfémy
Záruka: Uvedená na obale
Druh vône: kvetinová
Esencia: bambus, jazmín, kadidlo
Pôvod: Čína
Pre koho: dámske
Objem: 2 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: