Novinky v 1. kvartáli roku 2023

Neustále sa snažíme zlepšovať eshop, produkty a taktiež služby či funkcie, ktoré ocení každý jeden z Vás. Prvý kvartál tohto roku priniesol kopu nových myšlienok a nápadov, ako uľahčiť nakupovanie, či výber správnych produktov. Veríme, že vás naše novinky potešia, ktoré si môžete prečítať nižšie.

Obľúbené produkty

Už dnes si môžete označiť svoje obľúbené produkty srdiečkom. Stačí pri produkte stlačiť srdiečko a to sa vám vyfarbí celé do čiernej farby. Ak máte vytvorené konto na eshope, zostanú vám obľúbené produkty uložené. Potom stačí stlačiť srdiečko v hornom menu, kde je košík a silueta vášho konta, a zobrazia sa vám všetky označené produkty. 

Nákup bežných produktov

Nad tým, že vám začneme ponúkať aj bežné veľkosti produktov, bola veľmi zásadná otázka, ktorou sme sa zaoberali ozaj dlho. Vznikla preto, lebo práve vy naši zákazníci, ste žiadali mnohokrát klasické produkty. Preto sme sa rozhodli niektoré značky ponúknuť aj v bežných veľkostiach. Ide o značky ako Nobilis Tilia, Avon a Altevita.

Uvidíme, či práve predaj bežných veľkostí bude aj pre nás aj pre vás zaujímavá, pretože my sme vzorkomaniaci :) Ak máte záujem o konkrétne produkty, určite sa nám ozvyte a dáme info.

Filter parfémov

Ďalšou novinkou je filter parfémov, cez ktorý si môžete na mieru nájsť parfém,ktorý vyhovuje vašim čuchovým bunkám. Filter nájdete tesne nad produktami, a potom len volíte, čo by ste chceli filtrovať. Potom už len vyberáte kliknutím na zvolené okienko.

Objavíte v ňom:

  • druh vône - aké druhy vôní máte radi? Kvetinové, ovocné, sladké či drevité? 
  • pre koho - je určený?
  • esencia - vyberte si esenciu jednu alebo viacej, ktoré máte radi a vyfiltruje sa vám správna vôňa
  • značka
  • cena

 

Vylepšili sme kategóriu NA CESTY, aby sa vám ľahšie hľadali mini produkty, ktoré potrebujete na svojich cestách. Ak idete na relaxačný pobyt, určite odporúčame zabaliť aj vzorky masiek, ktoré majú praktické jednorázové balenie. Aj také sprchové gély v podobe vzoriek sú skvelé na krátke výlety.

Sledovanie produktu

V detaile produktu pribudla ďaľšia úžasná funkcia a to sledovanie produktu. Konkrétnejšie môžete sledovať,či bude na produkt výhodnejšia cena, kedy bude produkt v akcii alebo, kedy bude opäť naskladnený. Je to taký odkaz aj pre nás, že sa o produkt zaujímate, a že by sme s tým mali niečo urobiť. Napríklad vám dať naň lepšiu cenu :)

Zdieľanie produktu 

K sledovaniu pribudla aj možnosť produkt zdielať na sociálnych sieťach v správach aplikácii (facebook, whatsapp a iné) alebo mailom. Takto môžete upozorniť svojich známych na produkt o ktorom ste sa možno prednedávnom bavili alebo by ste chceli odporučiť. 

Nové produkty

Neustále prinášame nové vzorky či produkty a medzi ozaj zaujímavé skvosty patria napríklad:

 

Krásny deň prajem a kopu radosti z noviniek  :)

 

Autor: Dana Chrenová