Krém na ruky z bambuckého masla L´Occitane

Francúzska značka L´Occitane bola dlhé roky pre mňa považovaná za niečo veľmi luxusné a drahé, a ani sa niet čo čudovať, lebo tie obaly sú krásne a ich predajne sú nádherné. Nehovoriac o ich newsletteroch, ktoré mi chodia. Asi takto pred rokom som navštívila predajňu v Auparku BA a musím povedať, že už samotná predajkyňa bola veľmi milá a ochotná poradiť, akoby sme boli kamky.

Moja ekzematická pokožka na rukách kričala po dobrom kréme. Ta milá kočka mi dala na ruky krém z bambuckého masla, len taký malý hrášok. Natrela som si komplet ruky a netrvalo dlho a pocítila som neuveriteľnú úľavu.

Tento rok mi popraskala koža až do krvi a strašne ma to bolelo a ťahalo. Musela som na tú ranu nasadiť kortikoidnú masť a práve tento krém z
L´Occitane mi perfektne dopĺňal starostlivosť a udržiaval pokožku dostatočne premastenú a vyživenú. Úprimne, mala som chuť sa nim komplet celá natierať, ale tá malá tuba a cena, nooo, ruky musia stačiť :D

Po zahojení rany mi úplne stačil tento krém a používala som ho celú zimu. Teraz keď už zase sme v chladnom období tak som ho začal opäť používať a tuba sa minula. Krém mi vydržala asi 4 mesiace a je to týždeň, čo som z neho vyždímala posledný hrášok krému, chýba mi.

Krém obsahuje bambucké maslo (20%), kokosový olej, výťažok z mandlí, rozmarínu, slnečnicový olej a kopu iných látok. Má veľmi príjemnú vôňu a stačí ho ozaj málinko.

Nepatrím k ľuďom, ktorý majú radí natieranie rúk, iba ak to potrebujem a tento krém je u mňa jednotkou medzi krémami. Milujem ho a pôjdem si kúpiť nový.

Zistila som, že táto značka má síce drahšie produkty, ale ozaj kvalitné, a preto si určite ešte od nich doprajem nejaký produkt. Očakávam, že to bude tiež taký skvost ako tento krém. Inak tieto krémy majú vždy aj v limitovaných edíciach alebo aj s nejakou ingredienciou naviac, ako bergamot.

krémy Loccitane

Krém kúpite v Auparku priamo v predajni L´Occitane alebo na ich web stránke TU.

  • Cena: 8€
  • Objem: 30ml