Full Speed Gamer EDT AVON

Vôňa pre vášnivých hráčov

štandardná cena: 0,60 € –33 % 0,40 € / ks
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 18549
Full Speed Gamer EDT AVON
Full Speed Gamer EDT AVON
Akcia
–33 %

Podrobný popis

Full Speed Gamer Toaletná voda je vôňa vytvorená pre tých, ktorí sa radi zapájajú a vyhrávajú, je pre všetkých fanúšikov adrenalínu a všetkých vekových skupín.  Nechajte sa podmaniť harmóniou ingrediencíí , vzrušujúcou arómou, zelenou farbou a nenechajte si ju ujsť!  Po prvý raz v Avone použili UMELÚ INTELIGENCIU na vytvorenie vône, ktorá prenesie vzrušenie z virtuálnych hier do skutočného života. 

Skladba Full Seed Gamer

  • Hlava: grep
  • Srdce: rebarbora
  • Základ: indonézsky olej z pačuli

Aplikácia Full Seed Gamer

Aplikujte výrobok na telo a odparte ho v blízkosti zasiahnutých oblastiach. Koncentruje aplikáciu hlavne na zápästia a krk. 

Kategória: Pánske parfémy
Záruka: Uvedená na obale
Druh vône: osviežujúca
Esencia: grep, pačuli, rebarbora
Pôvod: USA
Pre koho: pánske
Objem: 0,6 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

anew power

Avon je 130-ročná starostlivosť o krásu po celom svete, ktorej pôvod je z USA. Práve v New Yorku sa zrodia všetky produkty tejto slávnej značky. Spoločnosť AVON netestuje svoje výrobky na zvieratách už od roku 1989 a v roku 2016 sa podielala aj na zlepšení chovaniu sa k zvieratám s neziskovou organizáciou. Zároveň podporuje trvale udržateľnú stratégiu zíslavať palmový olej v súlade s programom GreenPalm, čo v praxi znamená, že z každej tony palmového oleja získaného pre výrobky Avon venuje spoločnosť dobrovoľnú čiastku výrobcom palmového oleja, ktorí spolupracujú s organizáciou RSPO. Avon zákazníci si tak môžu byť istí, že kúpou výrobkov podporujú zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Medzi najznámejšie AVON tváre patria Adriana Sklenaříková Karembeu, Daniela Peštová, Dara Rolins a mnohé iné.

Pôvod: USA
Výroba produktov: Poľsko

Avon-Logo