Pleťový olej Distillery AVON

Nie každý vie, že AVON má vlastnú prírodnú radu a nie jednu. Jednou z nich je aj rada Distillery, ktorá obsahuje základnú starostlivosť o pleť. Samozrejme, že som vyskúšala vzorku, až potom som šla do bežnej veľkosti.

Avon-Distillery-grupa_otvoreno

Olej má v sebe 95% jojobového oleja,  vitamínu E, fytol a extraktu z morských plodov. Jojobový olej je úžasný hydratant, upokojuje pokožku aj ekzémovú, je skvelý na akné, protizápalový a protiplesňový. A určite je toho viac, no proste zlato medzi ingredienciami v kozmetike. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný na všetky typy pleti. Fytol sa používa pre syntézu s vitamínom E, ktorý vyhladzuje vrásky, znižuje tvorbu čiernych kruhov pod očami, regeneruje, pomáha pri liečbe kožných chorôb ako je ekzém či lupienka, je antioxidačný a protizápalový.

Olej okrem toho, že má krásne balenie a jeho zelená farba pritiahne nejedno oko, príjemné jemne vonia. Ja si ho dávam pre spaním na očistenú pleť. Nedávam si séra nič, len tento olej a potom si prejdem valčekom ešte po tvári a dobre premasírujem. Je to úžasný pocit, keď si ho nanesiete najprv na tvár teplými rukami a potom studeným ruženínom z valčeka si prejdete po tvári. Osviežujúce a blahodárne pre pleť.

Dávajte si ho iba na noc, nie cez deň, obzvlášť ak si dávate make-up. Neladia spolu, predsa len je to olej.

Už z môjho písania je jasné, že som spokojná s týmto olejom a už mám síce veľmi máličko, ale ešte dokúpim na zimu. Na to, že ja mám citlivú suchú atopickú pleť, tak s týmto produktom mi  AVON urobil ozaj radosť.

  • Objem: 30 ml

Autor: Dana Chrenová