My Way Giorgio Armani

Kvetinová vôňa ikonickej značky Giorgio Armani

1,80 € / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10W-01

Podrobný popis

Ženská vôňa, ktorá spája vedome získané ingrediencie z celého sveta v zmesi drevitých a kvetinových tónov. Bergamot sa stretáva s pomarančovým kvetom z Egypta v žiarivom, iskrivom úvode, so zosilneným jasným kvetinovým buketom tuberózy a jazmínu z Indie ako bijúcim srdcom. Nakoniec, živé cédrové drevo z Virgínie sa stretáva s krémovou vanilkou z Madagaskaru a bielym pižmom, ktoré sa podpisujú na kompozícii. Vytvorené pre otvorenú, zvedavú a autentickú ženu, ktorá je pripravená rozšíriť si obzory.

Elegantná vôňa pochádza z troch kľúčových ingrediencií z celého sveta: pomarančového kvetu extrahovaného z ručne zbieraných plodov horkého pomaranča v Egypte; kvet indickej tuberózy pochádzajúci a ručne zbieraný neďaleko Mysore v Indii; a vanilka získavaná prostredníctvom zodpovedného programu určeného na podporu miestnych komunít na Madagaskare.

Svetlý kvetinový buket tuberózy, jazmínu a pomarančových kvetov umocnený živým cédrovým drevom a teplou vanilkou.

Skladba vône My Way Giorgio Armani

  • HlavaBERGAMOT Z KALÁBRIE A KVET POMARANČA Z EGYPTA - Iskrivý začiatok vône. Pomarančový kvet, extrahovaný z ručne zbieraných horkých pomarančových plodov v Egypte, je vytvorený úplne prírodným procesom extrakcie effleurage.
  • Srdce: TUBERÓZA A JAZMÍN Z INDIE - Jasné kvetinové srdce vône je súčasnou interpretáciou ikonických kvetov. Kvet indickej tuberózy pochádza a ručne sa zbiera neďaleko Mysore v Indii v štáte Karnataka.
  • Základ: CEDROVÉ DREVO Z VIRGÍNIE, VANILKA Z MADAGASKARU A BIELE PIŽMO - Zahaľujúci živý základ kompozície. Vanilka pochádza z udržateľného a zodpovedného programu určeného na podporu miestnych komunít na Madagaskare

Zloženie vône My Way Giorgio Armani

Alkohol, Parfum / Vôňa, Aqua / Voda, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Limonene, Ethylhexyl Salicylat, Butyl Methoxydibenzoylmethan, Metyl Anthranilát, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol (Alpha-Eugenol, Citronol, Citronel, Citronel, Citronellol ) citrát, izoeugenol, škorica, benzylbenzoát, Ci 17200 / červená 33, Ci 60730 / ext. Fialová 2

Kategória: Dámske parfémy
Druh vône: kvetinová
Esencia: bergamot, céder, jazmín, kvet pomarančovníka, pižmo, tuberóza, vanilka
Pôvod: Taliansko
Pre koho: dámske
Objem: 1,2 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: