Acqua Di Giò Profondo Giorgio Armani

Zemitá drevitá vôňa pre mužov od značky Giorgio Armani

1,80 € / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 10M-01
Acqua Di Giò Profondo Giorgio Armani

Podrobný popis

Objavte Acqua di Giò Profondo, mužnú vôňu od Giorgio Armani

Súčasná a intenzívna interpretácia Acqua di Giò spája morské tóny s fúziou aromatických esencií a drevitým morským akordom, ktorý sa vracia k pôvodom radu: k moru. Rafinovaná námornícka modrá farba flakónu vzdáva hold najikonickejšej farbe pána Armaniho.

Acqua di Giò Profondo je intenzívna morská interpretácia Acqua di Giò. Viac ako vôňa je Aqua di Giò Profondo podmanivým hlbokým ponorom do hĺbok duše, zahŕňa hodnoty slobody, zmyslovosti a modernej mužnosti a odhaľuje stále hlbší rozmer.

Ako keď sa ponoríte do hlbokého modrého mora, zmysly prebúdzajú esencie zelenej mandarínky a bergamotu, zatiaľ čo ultramarínový, takmer ľadový odtieň prenášajú ikonické morské tóny Acqua di Giò. Ako šumivé bublinky kyslíka stúpajú nahor, v jeho srdci sa mieša aromatický rozmarín, levanduľa, cyprus a šošovica. Základné tóny drevitého pačuli a obklopujúceho pižma vyžarujúce mužský charakter hĺbky a intenzity sa nakoniec spájajú so slaným akcentom akordu minerálnej ambry.

Vôňa Acqua di Giò Profondo pre mužov, ktorú vytvoril majster parfumér Alberto Morillas, je zapuzdrená v emblematickom flakóne z matného skla, odhalená v elegantnej, takmer nepriehľadnej hlbokej námorníckej modrej, odrážajúcej hlbiny mora, ktoré zachytáva.

Fougère aromatická vodná vôňa s tónmi sviežej zelenej mandarínky a morskými tónmi, korenistými nuansami aromatických esencií, drevitým minerálnym sušením, ktoré sa zjemňuje pačuli a pižmom.

Pozvánka objaviť svoje pravé ja – ako hlboký ponor do hĺbky vašej duše. Acqua di Giò Profondo je súčasná, rafinovaná a hlboko mužná vôňa.

Skladba vône Acqua Di Giò Profondo Giorgio Armani

  • HlavaMORSKÉ TÓNY A CITRUS - Ikonické morské tóny Acqua di Giò sú modernizované pomocou AQUOZONE – najmodernejšej vodnej molekuly pre novú dynamickú a jódovú sviežosť. Spojenie bergamotu a zelenej mandarínky vnáša do kompozície výbušný, šťavnatý a šumivý charakter.
  • SrdceAROMATICKÉ ESENCIE - Zmes aromatických esencií vyžaruje skutočne mužský charakter pre hlboký a intenzívny podpis.
  • Základ: DREVENÝ MINERÁL - V spojení s moderným minerálnym ambrovým akordom, ktorý odráža slané hlbiny mora, sa zjemňuje obklopujúcimi tónmi pačuli z Guatemaly a pižmom.

Zloženie vône Acqua Di Giò Profondo Giorgio Armani

ALKOHOL ● PARFUM / VÔŇA ● VODA / VODA ● LIMONEN ● LINALOOL ● ALFA-IZOMETYL IONÓN ● CITRONELLOL ● BENZYL SALICYLÁT ● GERANIOL ● BENZYLALKOHOL ● CITRAL ● KUMARÍN ● BENZYL BENZOÁT ● CITRONOHOL

Kategória: Pánske parfémy
Druh vône: drevitá, papraďovitá
Esencia: ambra, bergamot, cyprus, levanduľa, mandarínka, pačuli, pižmo, rozmarín
Pôvod: Taliansko
Pre koho: pánske
Objem: 1,2 ml

Acqua Di Giò Profondo Giorgio Armani

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: