Lícenky Blushing Hearts Revolution

Kto by to povedal, že Revolution by London bude mať v ponuke aj vegánsku kozmetiku a ešte k tomu dekoratívnu. Milovníčky make-upu vedia, že Revolution patrí k ozaj lacným kozmetickým výrobcom a tým dáva možnosť si ju zadovážiť každej z nás.

Srdiečka Blushing Hearts sú na trhu už zopár rôčkov a stále sa radia k obľúbeným produktom. Lícenka a rozjasňovač v jednom v krásnom papierovom obale. V ponuke je 5 odtieňov, ktoré spravia leto na vašej tvári.

Majú vegánske zloženie a neboli testované na zvieratkách. Majú 12 mesačnú trvácnosť od otvorenia a nebudem tajiť, že ja to svoje mám už pomaly 2 roky.

Odtiene všetkých líceniek Blushing Hearts od Revolution

(odtiene sa môžu trochu líšiť)

Ja mám odtieň Peachy Pink Kisses a používam ho nielen na tvár, ale aj oči ako očné tiene. Lícenku nanášam na minerálny make up. Nerobí fľaky a trochu vyhladzuje pleť. Behom dňa trochu pracuje s minerálnym makeupom a robí pleť prirodzenejšou a žiarivejšou. Pleť po celom dni z neho vôbec nesvrbí a ani ju nevysúša. Nemá v sebe trblietky, ale perleť a v tom je výhoda týchto líceniek.

Lícenka má 10g, a aj preto ju mám dodnes a s radosťou ju používam. Dúfam, že tieto lícenky z obchodov len tak nevymiznú, lebo plánujem si zadovážiť aj iný odtieň. Dosť poškulujem po Candy Queen of Hearts.

Ak by som mala odporúčať niečo z dekoratívnej kozmetiky, určite je to táto srdiečková lícenka. 

 

  • Objem: 10g
  • Cena: 6,50 €

Autor: Dana Kocsisová