Telové mlieko ruža a pivónia Mademoiselle Provence

Nákupy v chorvátskom eshope Douglas priniesli mnoho nových zaujímavých značiek a skúseností a divím sa, že ich nepredáva aj ten slovenský. No aspoň budete teraz vedieť, že pobyt v chorvátsku sa ozaj vyplatí a obzvlášť, keď nakúpite ako ja.

Francúzska značka Mademoiselle Provence ponúka kozmetiku v niekoľkých kolekciách spojených kvetmi, ovocím a bylinkami. Keďže ide o francúzov, tak vôňa ich produktov, musí byť vycibrená do najmenšieho detailu. No a o dizajne ani nehovorím, ani na Douglas stránke tak dobre nevyzerá ako naživo.

Mademoiselle Provence

96,6% zložiek prírodného pôvodu  je obsiahnutých v telových mliekach tejto značky. Žiadne parabény, silikóny, parafín, sulfáty, ftaláty, ropa, sírany, umelé farbivá, fenoxyetanoly.

Konkrétne toto mlieko obsahuje výťažky z pivonky, ktoré sú skvelým antioxidantom, výťažky z organickej ruže, ktorá rozžiaruje a vyhladzuje pokožku, bambucké maslo, ktoré regeneruje a chráni pokožku a glycerín, ktorý sa postará o uchovanie hydratácie.

Má jemne sladkú kvetinovú vôňu práve po pivonkách. Je redšie, dobre sa nanáša a rýchlo vstrebáva. Mimo vykurovacej sezóny ozaj vynikajúce a pokožka po ňom je hodvábna. Keď sa začalo vykurovať, už mi nestačilo a musela som si chrbát, ktorý mávam extrémne suchý, dvakrát natrieť. Inak som bola veľmi spokojná s týmto mliekom, a ak bude možnosť kúpim si aj iné tejto značky a budem ho používať počas leta.

Telové mlieko  Mademoiselle Provence