Minerálny make-up Anabelle Minerals

Pátranie po dobrom minerálnom make-upe pokračuje a tentokrát sa niečo dozviete o make-upoch od poľskej značky Anabelle Minerals. Keď ide o poliakov, tak som veľmi ostražitá a vedzte, že som bola veľmi skeptická. No veľakrát sa stáva, že keď niečo nečakám a skepticizmus ovláda moju myseľ, tak ostanem prekvapená. Príjemne prekvapená :)

Začnem ich veľmi jednoduchým zložením make-upov, ktoré majú len 4 základné zložky a podľa ich pomeru je na výber niekoľko druhov make-upov. Žeby v jednoduchosti skutočne bola krása? Make-upy obsahujú oxid železnatý pre perfektný odtieň, oxid titaničnitý pre kryciu schopnosť a UV ochranu, oxid zinočnatý pre matujúci efekt, je protizápalový, ukľudňujúci a znižuje tvorbu mazu a sľudu pre rozjasnenie a krytie nedokonalostí na pleti.

V ponuke majú až 22 odtieňov, ktoré majú perfektne zoradené podľa typu pleti a vďaka tomu sa lepšie trafíte do svojho odtieňa. Práve priložený leták k vzorkám mi ešte lepšie pomohol zistiť, ktorý odtieň je pre mňa ideálny, a ako môžete vidieť ten krížik, som si označila, ktorý odtieň je pre mňa nevhodný.

Ako môžete vidieť už na vzorkovníku majú tri druhy make-upov, a to Rozjasňujúce, Matujúce a Krycie a z každého druhu majú všetky odtiene - pecka, že. Ja som si kúpila následovne 4 odtiene:

vzorkovnikAM_optimized

Sunny Light - krycí

Golden Light - matujúci

Natural Light - matujúci

Beige Light - rozjasňujúci

Došli v malých téglikoch a boli úplne plné, teda jedna vzorka vám vydržala cca 7 dní a vy ste mali možnosť dostatočne vyskúšať daný make-up. Všetky z nich majú skvelú kryciu schopnosť a dokonca aj ten rozjasňujúci. 

Matujúci a krycí make-up sú skoro rovnaké až na to, že ten matujúci som mala pocit, že krajšie zjednocuje pleť a vyzerá prirodzenejšie. Nesvrbela ma pleť a krásne sa s ním dalo pracovať. Teraz sa mi viac mastí čelo a aj napriek tomu nijak sa make-up nešuverí a nezalieza do vrások. Skvelé je, že sa aj prispôsobí dosť odtieňu pleti, takže prvotne som si myslela, že mi sedia až 3 odtiene a potom som vyberala ten najideálnejší.

Jednoduché porovnanie

Takže už mám odskúšané Eco minerals, ktorý som si kúpila aj v plnej veľkosti, Lily Lolo a Anabelle Minerals. 

Najlepší je stále Eco minerals - nemôžem si pomôcť, robí dokonalú pleť a všetky nedostatky schová, a to okamžite.

Hneď za ním je momentálne Anabelle Minerals - získal si ma svojou jednoduchosťou a pritom výborným krytím a ľahkosťou. Naviac ten výber odtieňov je geniálny nech má pleť akékoľvek sfarbenie. Preto som sa rozhodla kúpiť plnú 10g veľkosť a to v odtieni Beige Light a matujúcu verziu. Na moje počudovanie vyzeral na mojej pleti najprirodzenejšie. 

Najhorším zatiaľ je Lily Lolo - vysušoval, sedel na pleti a vyzeral zle a nehovoriac, ako vyzeral po pár hodinách.

Na záver len toľko, že je dobré si vybrať viac odtieňov a aj viac typov, aby ste presne vedeli, ktorý vám bude sedieť. 

  • Cena vzorky cca 1g: 60 Kč / 2,40€
  • Cena za 4g: 239 Kč / 9,56€
  • Cena za 10g: 388 Kč / 15,52 €

Autor: Dana Kocsisová