Minerálny make-up Lily Lolo

Zachovajte paniku, míňa sa mi make-up! Srandujem, no zisťujem, že kúpiť v kamennej predajni minerálny make-up je priam nemožné. Možno to bude pre niekoho tip a možno nie, ale vedela by som si predstaviť predajňu plnú prírodnej dekoratívnej kozmetiky a samozrejme možnosť si produkty odskúšať a prípadne dopĺňať do už zakúpenej nádobky. No poďte trochu nižšie a môžete si prečítať niečo o make-upoch britskej značky Lily Lolo.

Kúpila som si 3 vzorky, aby som si našla správny odtieň. Vzala som Popcorn, Warm Peach a Warm Honey. Najviac mi sedel odtieň Warm Peach, je to svetlý teplý odtieň. Popcorn je dosť žltý na mňa a Warm Honey by mi sedel, keby som bola opálená.

odtiene lily lolo

Moja skúsenosť

Make-up je suchší ako ostatné minerálne make-upy. Pri nanášaní sa viac práši a preto treba mať pleť mastnejšiu, takú lepkavejšiu, potom sa bude nanášať o niečo lepšie a dokonca lepšie kryje. Jeho krycia schopnosť je stredná a kvôli tej sypkosti sa nedá moc vrstviť. Make-up nesplinie s pleťou tak ako iné make-upy a viac na nej sedí a zvýrazňuje nedostatky. Po celom dni vyzerá dosť nepekne. Večer, keď som sa odličovala som cítila suchšiu pleť. Oproti make-upu Eco Minerals je slabý a viem, že si plnú veľkosť nekúpim. Takže ja som nebola spokojná a hľadám ďalej.

Ak by ste si chceli odskúšať túto značku, tak môžem zdarma posunúť vzorky, ale len v rámci BA a možno bude niektorá z vás spokojnejšia. Vzorky vydržia asi týždeň pri každodennom používaní.

  • Vzorky som kúpila priamo na stránke LilyLolo
  • Cena vzorky: 2 €/ks
  • Objem: 0,75 g/ks
  • Cena dopravy: 5,20 €

Autor: Dana Kocsisová