Telové maslo s pomarančovým olejom Babička Agafya

Ak ste ešte nepočuli o tejto značke, tak ju môžete poznať aj ako babička Agáta, Agáfa, Agáfia a baňka Agáty a podobne. Milión prekladov a možno ani ja ho nemám dobre. Opraviť to môže len skutočný ruštinár. Ruská kozmetika a doplnky výživy sú naozaj vysoko kvalitné a ja sa teším, keď môžem vyskúšať niečo z tejto krajiny. Dostala som práve chuť na kaviár 😀.

Poďme sa baviť o tomto masle, ktoré si môžete natrieť na pokožku svojho tela. Na chlieb som veru neskúšala. 

Hlavnými zložkami tohto masla sú pomarančový olej a rakytníkový olej. Pomarančový olej pomáha odstraňovať toxíny a má liftingový účinok. Chráni a podporuje hydratáciu pokožky. Organický olej z rakytníka je zdrojom vitamínov, karotenoidov a polynenasýtených kyselín. Aktivuje proces obnovy a hojenia pokožky. Hydratuje a zjemňuje pokožku.

Maslo krásne vonia a to bol jeden z dôvodov, prečo som po ňom siahla. Je hutnejšie ako maslá, ktoré som používala. Ideálne je ho nanášať na mierne vlhkú pokožku, aby sa vám vstrebal. Väčšinou, keď som sa utrela a hneď na to naniesla maslo, tak bol perfektný. Ak počkáte a pokožka sa vám príliš vysuší, nanesiete si vlastne iba maslový film a nevstrebe sa, tak ako by ste potrebovali. Je perfektný aj na citlivú suchú atopickú pokožku. Jediná nevýhoda, pre jeho hutnosť, som musela naniesť vždy viac a rýchlo sa mi minulo. 

Pridala som tento produkt aj na stránku Codecheck, kde si môžete pozrieť kompletné zloženie a kvalitu TU

  • Objem: 300 ml
  • Cena: 7,20€

Maslá sú mojou obľúbenou telovou kozmetikou a to hlavne počas zimy. 

 

Autor: Dana Kocsisová