Set toaletnej vody a sprchového gélu Full Speed Electric AVON

Pánska sada sprchového gélu a toaletnej vody

štandardná cena: 26,40 € –43 % 15 € / ks
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 94524
Set toaletnej vody a sprchového gélu Full Speed Electric AVON
Set toaletnej vody a sprchového gélu Full Speed Electric AVON
Akcia
–43 %

Podrobný popis

Zrýchlite svoj adrenalín s fougère a sviežou vôňou v súprave vody po holení Full Speed ​​Electric. Nabitý v priebehu niekoľkých sekúnd, vyrobený tak, aby vydržal hodiny s energizujúcou kurkumou, levanduľou a vetiverom.

Toaletná voda Full Speed ​​Electric je mužnou a energickou vôňou, ktorá vás dokáže svojou silou v sekunde povzbudiť a pozitívne naladiť na dlhé hodiny. Okamžitý príliv energie zaisťuje unikátny impulz v podobe povzbudzujúceho a biologicky odbúrateľného akordu Electric. Ten je doplnený o arómu nezameniteľného oleja z listov kurkumovníka a koncentrovanej dávky vetiveru. Svieža a opojná vôňa, ktorá si získa nielen vás, ale aj vaše okolie.

Povzbudzujúci sprchovací gél, vôňa nabitá energiou, ktorá vydrží po celý deň. Doplňte svoju hladinu adrenalínu biologicky rozložiteľným akordom Electric, ktorý povzbudzuje telo a zmysly, v kombinácii so sviežimi tónmi upcyklovaného oleja z listov kurkumy a koncentrovanou dávkou upcyklovaného vetiveru.

Set Full Speed Electric obsahuje:

  • 75ml toaletná voda Full Speed Electric
  • 250ml sprchový gél  na telo a vlasy Full Speed Electric

Kategória: svieža papraďovitá

Hlavné tóny vôneelektrický akord, olej z listov kurkumy, vetiver

Kategória: Balíčky
Záruka: Uvedená na obale
Druh vône: osviežujúca, papraďovitá
Esencia: kurkuma, vetiver
Pôvod: USA
Pre koho: pánske
Vlastnosti: netestovaný na zvieratách

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

anew power

Avon je 130-ročná starostlivosť o krásu po celom svete, ktorej pôvod je z USA. Práve v New Yorku sa zrodia všetky produkty tejto slávnej značky. Spoločnosť AVON netestuje svoje výrobky na zvieratách už od roku 1989 a v roku 2016 sa podielala aj na zlepšení chovaniu sa k zvieratám s neziskovou organizáciou. Zároveň podporuje trvale udržateľnú stratégiu zíslavať palmový olej v súlade s programom GreenPalm, čo v praxi znamená, že z každej tony palmového oleja získaného pre výrobky Avon venuje spoločnosť dobrovoľnú čiastku výrobcom palmového oleja, ktorí spolupracujú s organizáciou RSPO. Avon zákazníci si tak môžu byť istí, že kúpou výrobkov podporujú zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Medzi najznámejšie AVON tváre patria Adriana Sklenaříková Karembeu, Daniela Peštová, Dara Rolins a mnohé iné.

Pôvod: USA
Výroba produktov: Poľsko

Avon-Logo