Full Speed Boost AVON

Svieža drevitá vôňa s obsahom prírodných zložiek

0,65 € / ks
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 42879
Full Speed Boost AVON
Full Speed Boost AVON vzorka
Novinka

Podrobný popis

Vôňa bola navrhnutá tak, aby stimulovala zmysly a podporovala sústredenie. Obsahuje prírodné zložky a technológiu BrainEmotions™* inšpirovanú neurovedou.

Výsledky exkluzívneho programu SCIENCE OF WELLNESS, ktorý sledoval vnemy (emócie, predstavy a zmyslové asociácie) a mozgovú aktivitu súvisiacu s rôznymi emocionálnymi a kognitívnymi dimenziami spojenými s vôňami, tj. vonnými kompozíciami, akordmi a zložkami.

Hlavné tóny

  • Hlava: korenie
  • Srdce: olej z červeného pomaranča
  • Základ: ambermor

Čo je ambermor

Od IFF je ľahko biologicky odbúrateľná vonná zložka. Čuchový faktor je opísaný ako silná drevitá ambra, sladká zemitá, pižmová vôňa s jemnou živočíšnou tonalitou. 

Zloženie vône Full Speed Boost

Prosím, majte na pamäti, že sa zloženie výrobkov môže meniť. Najaktuálnejšie zloženie nájdete na obale výrobku. Overte si toto zloženie pred použitím.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL

Kategória: Pánske parfémy
Záruka: Uvedená na obale
Druh vône: drevitá, osviežujúca
Esencia: korenie, pomaranč, ambermor
Pôvod: USA
Uvedenie na trhu v roku: 2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

anew power

Avon je 130-ročná starostlivosť o krásu po celom svete, ktorej pôvod je z USA. Práve v New Yorku sa zrodia všetky produkty tejto slávnej značky. Spoločnosť AVON netestuje svoje výrobky na zvieratách už od roku 1989 a v roku 2016 sa podielala aj na zlepšení chovaniu sa k zvieratám s neziskovou organizáciou. Zároveň podporuje trvale udržateľnú stratégiu zíslavať palmový olej v súlade s programom GreenPalm, čo v praxi znamená, že z každej tony palmového oleja získaného pre výrobky Avon venuje spoločnosť dobrovoľnú čiastku výrobcom palmového oleja, ktorí spolupracujú s organizáciou RSPO. Avon zákazníci si tak môžu byť istí, že kúpou výrobkov podporujú zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Medzi najznámejšie AVON tváre patria Adriana Sklenaříková Karembeu, Daniela Peštová, Dara Rolins a mnohé iné.

Pôvod: USA
Výroba produktov: Poľsko

Avon-Logo